Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Коли дитина щаслива, вона танцює.

08-10-2020

Сьогодні для лікарів-ортопедів-трав...

Подробнее

Відродження міст Українського Донбасу

01-10-2020

Фахівці Полтавського КЕПОП (директо...

Подробнее

Активна реабілітація

Активна реабілітація - це синтез спеціальних знань і практичних навичок, які дозволяють людям, які користуються протезами нижніх кінцівок, вести самостійне (незалежне від оточуючих) соціально наповнене життя відповідно до власних фізичних параметрів.
Пацієнт В. стаціонарного (реабілітаційного) відділення первинного та складного протезування Полтавського КЕПОП за допомогою фахівців медичного відділу підприємства випробував свій новий протез нижній кінцівки на території дитячої спортивної школи на березі р. Ворскла. Хвилювання у всіх було величезним. Вперше реабілітація та налаштування готового протезного виробу були проведені не в звичних умовах стаціонару, не в 4-х стінах, а на природі, в "польових умовах". Все пройшло чудово. Особливо ми пораділи за В., коли він простояв на мокрому від води понтоні, що коливався на хвилях.
Моноцентричний колінний механізм з ротаційною гідравлічною системою 3R80 фірми OTTO BOCK "дозволяє" і "допомагає" пацієнту з протезом почергово здійнювати свої кроки під час ходьби по сходах та схилах, формувати природну ходу при різних швидкостях пересування.
У нас з'явився новий досвід, у пацієнта піднявся настрій і віра в свої сили.