Языки (укр)

Останні новини

Донбас

З метою створення реальних умов для отримання фахової медичної допомоги особам з інвалідністю проживаючим на території східного регіону, з серпня поточного року фахівцями нашого підприємства розпочато надання протезно-ортопедичних послуг.

Прийом громадян щотижнево проводиться в районних центрах таких як:

Слов’янськ,

Бахмут (колишній Артеміськ),

Костянтинівка та Лиман

 за узгодженим графіком з департаментом праці та соціального захисту населення, який розміщений на даному сайті.

Медико-технічна бригада, яка здійснює виїзний прийом складається з кваліфікованих фахівців в галузі протезування, які прямо під час прийому приймуть замовлення на протезно-ортопедичні та швейно-бандажні вироби, ортопедичне взуття та ортопедичні устілки, здійснять примірку та видачу готових виробів.

Також, на прийомі надаються консультації з питань протезування, ортезування, догляду за куксою та протезно-ортопедичними виробами, консультації надає лікар з великим досвідом роботи.

Виготовлена продукція за рахунок державних коштів доставляється до пунктів призначень та після примірки  видається замовникам.

За чотири місяці було здійснено виїзний прийом більше ніж 1500 осіб, прийнято замовлень на виготовлення продукції у 1000 осіб та надано близько 500 консультацій.

Головним завданням підприємства є виготовлення продукції належної якості, тому закуповуються високоякісні матеріали та сировина, процес обробки  здійснюється з чітким дотриманням всіх норм та вимог технологічного процесу, тому наші вироби  відповідають всім потребам замовника.

Наразі підприємство має вдячні відгуки як від осіб з інвалідністю так і від членів їх родин щодо якості виготовленої продукції та термінів її виготовлення.

Відмінною рисою в підході до виготовлення продукції на нашому підприємстві є індивідуальність, кожен виріб виробляється  лише для конкретної особи, відповідно до розмірів та інших медичних показань, крім цього нашими фахівцями враховуються і особисті побажання замовників.  

 

Про  результативність  роботи  підприємства свідчить довіра  замовників, які багато років поспіль звертаються за  обслуговуванням  саме до нас, залишаючись задоволеними рівнем обслуговування, людяністю та турботою.