Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Клієнт - це найважливіший відвідувач!

11-05-2021

Незважаючи на тимчасові труднощі, п...

Подробнее

Праця - це любов, що стала зримою.

15-04-2021

Не дивлячись на встановлення «черво...

Подробнее

Опублікований проект змін до Постанови КМУ № 321

Увага всім керівникам громадських організацій, пов'язаних з діяльністю і опікою над особами (дітьми) з інвалідністю та іншими пільговими категоріями населення України!
 
Інформуємо Вас про те, що на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України з 08.02.2021 року в розділі «Нормативна база» в підрозділі «Проекти нормативно-правових актів» (РЕЖИМ ДОСТУПУ: https://www.msp.gov.ua/.../Proekti-normativnopravovih...) опублікований проект Постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321» (РЕЖИМ ДОСТУПУ: https://www.msp.gov.ua/projects/651/) для проведення його публічного обговорення. А саме зміни в наступних нормативних документах: «Перелік технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення»; «Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації».
Обговорення буде проводиться з 8 Лютого 2021р. по 8 Березня 2021р. Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися на сайті Мінсоцполітики!
Пропонуємо всім зацікавленим особам уважно ознайомитись з текстом проекту даного документа, при необхідності внести в нього свої доповнення або зміни, підтримати або відкинути даний проект.