Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Це неймовірні емоції!

21-07-2021

Чи складно працювати бухгалтером? Я...

Подробнее

Ой на Івана, ой та на Купала!

08-07-2021

Івана Купала – одне із найпоетичніш...

Подробнее

Головне — здоровим бути!

10-06-2021

Згідно Договору про співробітництво...

Подробнее

Свято лікарів травматології та ортопедії

Щорічно 20 травня доктора всього світу, які спеціалізуються в травматології та ортопедії, відзначають своє свято. Ці лікарі спеціалізуються на вивихах, переломах, ударах і інших травмах кісток і суглобів. Травматологія - один з найдавніших розділів клінічної медицини, історія якого налічує багато століть. Адже травми і різні ушкодження людина отримувала в усі часи. Саме принципи, основи і практичні знання травматології є постулатами для всіх інших хірургічних спеціальностей
Професія лікаря-травматолога гідна величезної поваги і по-справжньому є покликанням. Вона просто зобов'язує бути уважною людиною, фахівцем своєї справи, вміти швидко і виважено прийняти відповідальне рішення, мати високу кваліфікацію і досвід, постійно самовдосконалюватися. Найчастіше від знань і умілих рук травматолога-ортопеда залежить не тільки здоров'я пацієнта, але і його життя.
Медичний колектив Полтавського КЕПРОП вітає усіх своїх колег-травматологів з Днем травматолога. Бажає будь-якого пацієнта, яка б у нього не була травма, ставити на ноги. Бажає, щоб в особистому житті взагалі не було травм - ні тілесних, ні душевних. Нехай робота виключає труднощі і помилки, нехай кожен день зміцнює здоров'я, віру в себе і прагнення до успіху. Бажає стійкості, мудрості і благополуччя.