Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Головне — здоровим бути!

10-06-2021

Згідно Договору про співробітництво...

Подробнее

День вишиванки

21-05-2021

Сьогодні, у третій четвер травня, п...

Подробнее

Свято лікарів травматології та ортопедії

21-05-2021

Щорічно 20 травня доктора всього св...

Подробнее

Протезування

 Полтавське казенне протезно-ортопедичне підприємство виготовляє протези нижніх та верхніх кінцівок різної складності. Лікар-ортопед-травматолог, інженер-технолог або протезист-ортезист обирає вид конструкції, підбирає матеріали та комплектуючі протеза відповідно до анатомо-фізіологічних особливостей пацієнта, з урахуванням його побажань. При виготовленні протезів використовуються матеріали та комплектуючі як вітчизняного так і закордонного виробництва.
 
 

Найбільш поширеною конструкцією протезів нижніх кінцівок є модульна, вона дозволяє комбінувати різні комплектуючі та максимально задовольняти індивідуальні потреби кожного пацієнта, будь то особа, яка веде активний спосіб життя, особа похилого віку чи дитина.

 Після обраної конструкції та складових частин протезу починається процес реабілітації.

Реабілітаційні заходи, що здійснюють на підприємстві:

  • безкоштовна консультація лікаря-ортопеда-травматолога, де обговорюються можливі варіанти протезування, проводиться огляд та тестування функціональних та фізичних можливостей пацієнта;
  • протезування;
  • у разі первинного протезування, навчання користуванню протезом;
  • технічно-профілактичні огляди та при необхідності корекція або ремонт протезів весь термін їх експлуатації.

Завдяки сучасним технологіям  та досвіду фахівців,  протези нижніх кінцівок, які виготовляє підприємство, відновлюють функції ампутованої кінцівки і відтворюють її природній зовнішній вигляд.