Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Головне — здоровим бути!

10-06-2021

Згідно Договору про співробітництво...

Подробнее

День вишиванки

21-05-2021

Сьогодні, у третій четвер травня, п...

Подробнее

Свято лікарів травматології та ортопедії

21-05-2021

Щорічно 20 травня доктора всього св...

Подробнее

Виготовлення взуття

Полтавське казенне протезно-ортопедичне підприємство виготовляє індивідуальне ортопедичне взуття різної складності для дорослих та дітей, які мають захворювання опорно рухового апарату, дефекти стопи, вади зору, а також взуття на «діабетичну стопу».
 

Ортопедичне взуття - це медичний виріб, що виготовляється за індивідуальним замовленням на індивідуальних копилах (в тому числі по гіпсових моделях стопи замовника) згідно обмірів та медичних показань при співпраці фахівців медичного відділу та працівників взуттєвого виробництва. Взуття в своїй конструкції містить набір коригуючих елементів, індивідуально підібраних відповідно до діагнозу замовника, які сприяють отриманню повноцінних терапевтичних результатів у конкретного пацієнта.

Для виготовлення ортопедичного взуття використовуються натуральні шкіри для верху, підкладки та низу взуття, хутро із натуральних волокон. Підошви із мікрочарункового поліуретану або пористої гуми забезпечують високу надійність кріплення деталей, легкість та еластичність взуття.

Підприємство пропонує широкий ряд моделей, які відповідають вимогам нормативно-технічної документації України щодо виготовлення ортопедичного взуття для різних видів деформації та здатні задовільнити смаки замовників різних вікових категорій. За необхідності можливе виготовлення ортопедичного взуття за ескізом або зразком замовника.

Забезпечення функціональності взуття, його медична ефективність, усунення обмежень життєдіяльності пацієнта, коригування наявних деформацій кінцівок, відновлення порушень стопи, профілактика їх прогресування, створення комфортних умов для стопи – це ті основні завдання, які реалізує колектив підприємства при виготовленні ортопедичного взуття.