Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Головне — здоровим бути!

10-06-2021

Згідно Договору про співробітництво...

Подробнее

День вишиванки

21-05-2021

Сьогодні, у третій четвер травня, п...

Подробнее

Свято лікарів травматології та ортопедії

21-05-2021

Щорічно 20 травня доктора всього св...

Подробнее

Стаціонар

 

Стаціонарне (реабілітаційне) відділення первинного та складного протезування та ортезування пацієнтів з ампутаційними дефектами верхніх та нижніх кінцівок і вадами опорно-рухового апарату Полтавського КЕПОП.

У стаціонарі здійснюється консервативна підготовка до протезування, реабілітаційні заходи та роботи по виготовленню індивідуальних протезно-ортопедичних виробів верхніх та нижніх кінцівок, забезпечення ними пацієнтів, що потребують первинного чи складного протезування та ортезування та навчання користуванню ними.

Пацієнті перебувають в стаціонарному відділенні протягом часу, необхідного для їх реабілітації. Строк перебування пацієнта в стаціонарі визначає лікар стаціонару за погодженням із заступником директора підприємства з медичної роботи.

Стаціонарне відділення обладнано всім необхідним и пристосовано для  комфортного та безпечного перебування осіб з обмеженими можливостями. У відділенні є кімната відпочинку з телевізором, стіл для гри (нарди, шахи, доміно), бібліотека (близько 200 примірників книг). Для реабілітації після протезування осіб з інвалідністю у стаціонарі функціонує тренувальний зал із сучасним обладнанням. У стаціонарі є фізіотерапевтичний та маніпуляційний кабінети.

Харчове забезпечення пацієнтів в стаціонарному відділенні здійснюється згідно Постанови КМУ від 13.03.2002р. № 324 «Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернат них установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики України». Хворі в стаціонарі забезпечуються триразовим харчуванням, постільною білизною.

Адміністрація стаціонару дозволяє рідним навідування хворих згідно з правилами внутрішнього розпорядку.

Персонал стаціонару спільно з фахівцями підприємства проводять наступні види реабілітаційних заходів:

- медичні, які передбачають медикаментозне лікування, відновлювальну терапію, протезування, ортезування;

- фізичні, які передбачають відновлення, стабілізацію та координацію рухових дій, уміння користуватися протезами, ортезами та іншими технічними засобами реабілітації, що поліпшать самообслуговування, адаптацію осіб з інвалідністю, дитини з інвалідністю в суспільному житті;

- психологічні, які мають на меті психокорекцію якостей і функцій особи з інвалідністю, його мотивації до життєдіяльності та праці, профілактику негативних психічних станів, навчання прийомів і методів психологічної саморегуляції;

- соціальні, які передбачають соціально-побутову адаптацію і соціально-середовищну орієнтацію, соціальне   обслуговування.

 

Місцезнаходження стаціонару:

м. Полтава, вул. Монастирська, 10, телефон (0532) 60-95-18

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник та персонал стаціонару:

заступник директора підприємства з медичної роботи Проскурін Олександр Сергійович;

головна медична сестра Кушко Любов Михайлівна;

сестра-господиня Чуб Инна Олексіївна;

медичні сестри: Алексеєнко Олена Вікторівна, Борис Марина Сергіївна, Шаповалова Людмила Павлівна, Віннікова Катерина Володимирівна.