Языки (укр)

Останні новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Це неймовірні емоції!

21-07-2021

Чи складно працювати бухгалтером? Я...

Подробнее

Ой на Івана, ой та на Купала!

08-07-2021

Івана Купала – одне із найпоетичніш...

Подробнее

Головне — здоровим бути!

10-06-2021

Згідно Договору про співробітництво...

Подробнее

Робочі зустрічі у Кременчуцькому районі

Робочу зустріч з Головою Кременчуцької районної державної адміністрацією та Головою Кременчуцької районної ради провели директор Полтавського КЕПОП Цегельник С.І. та завідувач Кременчуцького ателье з надання населенню малоскладної протезно-ортопедичної допомоги підприємства Прокопенко В.Л. Тема - прагнення до реалізації державної політики у сфері соціального захисту та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення об'єднаних теріторіальних громад Кременчуцького району Полтавської області.
Унікальний по своєму розміщенню, багатий різноманітними ресурсами, Кременчуцький район має всі перспективи росту і розвитку як економічної сфери, так і соціальної інфраструктури.
Так само, при відвідуванні Кременчуцького міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю були обговорені спільні плани співпраці з фахівцями Центру у сфері організації лікувально-консультатівних процесів, практично-реабілітаційних консультацій, забезпечення виїзного обслуговування медико-технічних бригад вузькопрофільних фахівців Полтавського КЕПОП за тематикою: лікувальна адаптивна фізична культура, ортопедія та травматологія, медична та фізична реабілітація, протезування та ортезування дітей з інвалідністю.